Zoeken
Zoeken kan via de modus 'eenvoudig zoeken' (één veld) of uitgebreid via 'geavanceerd zoeken' (meerdere velden). Zo kan je bv. zoeken op een combinatie van een auteursnaam (auteur), een jaartal (jaar) en een documenttype.
Boekenmand
Nuttige resultaten kan je aanvinken en toevoegen aan een mandje. De inhoud hiervan kan je exporteren of afdrukken (naar bv. PDF).
RSS
Op de hoogte blijven van nieuw toegevoegde publicaties binnen uw interessegebied? Dit kan door een RSS-feed (?) te maken van jouw zoekopdracht.
[ meld een fout in dit record ] | mandje (0): toevoegen | toon |
![]() |
Het effect van lozingen van het Zoommeer op de chloridegehalten op de Westerschelde (voorlopige lozingsscenario's) Lefèvre, F.O.B. (1984). Het effect van lozingen van het Zoommeer op de chloridegehalten op de Westerschelde (voorlopige lozingsscenario's). Nota WWKZ, 84.V009. Ministerie van Verkeer en Waterstaat. Rijkswaterstaat: Vlissingen. 17 + bijlagen pp.
Deel van: Nota WWKZ. Rijkswaterstaat. District Kust en Zee, meer
| ![]() |
Beschikbaar in | Auteur |
|
Trefwoorden |
Models Waste disposal > Sewage disposal Water quality ANE, Nederland, Volkerak-Zoommeer L. [Marine Regions]; ANE, Nederland, Westerschelde [Marine Regions] Marien/Kust; Brak water |
Auteur | Top | |
|
Top | Auteur |