Zoeken
Zoeken kan via de modus 'eenvoudig zoeken' (één veld) of uitgebreid via 'geavanceerd zoeken' (meerdere velden). Zo kan je bv. zoeken op een combinatie van een auteursnaam (auteur), een jaartal (jaar) en een documenttype.
Boekenmand
Nuttige resultaten kan je aanvinken en toevoegen aan een mandje. De inhoud hiervan kan je exporteren of afdrukken (naar bv. PDF).
RSS
Op de hoogte blijven van nieuw toegevoegde publicaties binnen uw interessegebied? Dit kan door een RSS-feed (?) te maken van jouw zoekopdracht.
nieuwe zoekopdracht
Correlatie-onderzoek zoute wateren: evaluatie chemische meetnet
van der Meulen, E.C.J. (1995). Correlatie-onderzoek zoute wateren: evaluatie chemische meetnet. Adviesbureau modellering en Optimalisatie (AMO): Hengelo. 83 pp.
| |
| Trefwoorden |
ANE, Netherlands, Westerschelde ANE, Wadden Sea Models Water quality Waddenzee [Marine Regions]; Westerschelde [Marine Regions] Marien/Kust; Brak water |
| Author keywords |
|
| Abstract |
In het kader van de evaluatie van het Chemische Meetnet van Rijksinstituut voor Kust en Zee (RIKZ) is een correlatie-onderzoek verricht. Het onderzoek betreft de gebieden de Westerschelde, de Noordzee bij Noordwijk, de Waddenzee West en de Eems-Dollard. Van een aantal waterkwaliteitsvariabelen is de correlatie onderzocht in de ruimte en in de tijd voor alle locaties in het meetnet. Door analyse van reeksen van een locatie met een andere dichtbij gelegen locatie van eenzelfde waterkwaliteitsvariabele is de afhankelijkheid in de ruimte bepaald. Door de reeks van een waterkwaliteitsvariabele op één bepaalde locatie te analyseren is de autocorrelatie, de afhankelijkheid in de tijd, bepaald. |
IMIS is ontwikkeld en wordt gehost door het VLIZ.