Zoeken
Zoeken kan via de modus 'eenvoudig zoeken' (één veld) of uitgebreid via 'geavanceerd zoeken' (meerdere velden). Zo kan je bv. zoeken op een combinatie van een auteursnaam (auteur), een jaartal (jaar) en een documenttype.
Boekenmand
Nuttige resultaten kan je aanvinken en toevoegen aan een mandje. De inhoud hiervan kan je exporteren of afdrukken (naar bv. PDF).
RSS
Op de hoogte blijven van nieuw toegevoegde publicaties binnen uw interessegebied? Dit kan door een RSS-feed (?) te maken van jouw zoekopdracht.
| [ meld een fout in dit record ] | mandje (0): toevoegen | toon |
![]() |
| De aanvoer van Macropipus puber, de fluwelen zwemkrab te Den Helder in de jaren 1970 t/m 1973 Van Der Baan, S.M.; Buhre, M. (1974). De aanvoer van Macropipus puber, de fluwelen zwemkrab te Den Helder in de jaren 1970 t/m 1973. Het Zeepaard 34(1): 4-6
In: Het Zeepaard. Strandwerkgemeenschap van KNNV/NJN/JNM: Zaandam; Utrecht. ISSN 0926-3497
|
| Beschikbaar in | Auteurs |
| Trefwoorden |
Marien/Kust |
| Auteurs | Top | |
|
| Top | Auteurs |
