Zoeken
Zoeken kan via de modus 'eenvoudig zoeken' (één veld) of uitgebreid via 'geavanceerd zoeken' (meerdere velden). Zo kan je bv. zoeken op een combinatie van een auteursnaam (auteur), een jaartal (jaar) en een documenttype.
Boekenmand
Nuttige resultaten kan je aanvinken en toevoegen aan een mandje. De inhoud hiervan kan je exporteren of afdrukken (naar bv. PDF).
RSS
Op de hoogte blijven van nieuw toegevoegde publicaties binnen uw interessegebied? Dit kan door een RSS-feed (?) te maken van jouw zoekopdracht.
| [ meld een fout in dit record ] | mandje (0): toevoegen | toon |
![]() |
| Eerste stranding van de hydromeduse Aequorea vitrina Gosse, 1853 op de Belgische kust, te Koksijde en Nieuwpoort op 22 juni 1998 Vanhaelen, M.-Th. (1998). Eerste stranding van de hydromeduse Aequorea vitrina Gosse, 1853 op de Belgische kust, te Koksijde en Nieuwpoort op 22 juni 1998, in: De Strandvlo 18(3). De Strandvlo: Driemaandelijks Tijdschrift van De Strandwerkgroep België, 18(3): pp. 125-127
In: (1998). De Strandvlo 18(3). De Strandvlo: Driemaandelijks Tijdschrift van De Strandwerkgroep België. De Strandwerkgroep België: Oostende. 102-136 pp.
In: De Strandvlo: Driemaandelijks Tijdschrift van De Strandwerkgroep België. De Strandwerkgroep België: Ursel. ISSN 0773-3542, meer
|
| Beschikbaar in | Auteur |
| |
| Trefwoord |
|
| Auteur | Top | |
|
| Abstract |
|
| Top | Auteur |
