Zoeken
Zoeken kan via de modus 'eenvoudig zoeken' (één veld) of uitgebreid via 'geavanceerd zoeken' (meerdere velden). Zo kan je bv. zoeken op een combinatie van een auteursnaam (auteur), een jaartal (jaar) en een documenttype.
Boekenmand
Nuttige resultaten kan je aanvinken en toevoegen aan een mandje. De inhoud hiervan kan je exporteren of afdrukken (naar bv. PDF).
RSS
Op de hoogte blijven van nieuw toegevoegde publicaties binnen uw interessegebied? Dit kan door een RSS-feed (?) te maken van jouw zoekopdracht.
| [ meld een fout in dit record ] | mandje (0): toevoegen | toon |
![]() |
| Golven als energiebron Vanderpijpen, L. (1998). Golven als energiebron. Ir Thesis. Universiteit Gent. Vakgroep Civiele Techniek: Gent. 183 pp.
|
Toegangsrechten: Publiek Thesis info:
|
| Beschikbaar in | Auteur |
| |
| Documenttype: Doctoraat/Thesis/Eindwerk | |
| Trefwoorden |
Energy conversion Spectra > Wave spectra Marien/Kust |
| Auteur | Top | |
|
| Abstract |
Paragraaf 2.2. en 2.3. geven dan een overzicht van verschillende actieve respectievelijk passieve energieconvertoren. In paragraaf 2.4. worden enkele golffocustechnieken besproken. Deze technieken zorgen ervoor dat de energiehoeveelheid van de golven, die de convertor naderen, stijgt. In paragraaf 2.6. wordt dan nagegaan of deze energieconvertoren aan de Belgische kust kunnen toegepast worden. We komen tot de vaststelling dat de golfperioden langs de Belgische kust eigenlijk te klein zijn om met een goede efficiëntie golfenergie om te zetten in elektrische energie.In hoofdstuk 3 wordt tenslotte nog een samenvatting gegeven van de bekomen resultaten. |
| Top | Auteur |
