Zoeken
Zoeken kan via de modus 'eenvoudig zoeken' (één veld) of uitgebreid via 'geavanceerd zoeken' (meerdere velden). Zo kan je bv. zoeken op een combinatie van een auteursnaam (auteur), een jaartal (jaar) en een documenttype.
Boekenmand
Nuttige resultaten kan je aanvinken en toevoegen aan een mandje. De inhoud hiervan kan je exporteren of afdrukken (naar bv. PDF).
RSS
Op de hoogte blijven van nieuw toegevoegde publicaties binnen uw interessegebied? Dit kan door een RSS-feed (?) te maken van jouw zoekopdracht.
| [ meld een fout in dit record ] | mandje (0): toevoegen | toon |
![]() |
| Invloed van gammastraling en verpakking op de houdbaarheid van garnalen: determinatie van de microflora vóór en na het bestralen en bij bederf Willems, G. (1973). Invloed van gammastraling en verpakking op de houdbaarheid van garnalen: determinatie van de microflora vóór en na het bestralen en bij bederf. Graduate Thesis. Hoger Technisch Instituut, Paramedisch Hoger Onderwijs, afdeling Dieetkunde: Brugge. 101 pp.
|
Thesis info:
|
| Beschikbaar in | Auteur |
| Documenttype: Doctoraat/Thesis/Eindwerk | |
| Auteur | Top | |
|
| Top | Auteur |
