Zoeken
Zoeken kan via de modus 'eenvoudig zoeken' (één veld) of uitgebreid via 'geavanceerd zoeken' (meerdere velden). Zo kan je bv. zoeken op een combinatie van een auteursnaam (auteur), een jaartal (jaar) en een documenttype.
Boekenmand
Nuttige resultaten kan je aanvinken en toevoegen aan een mandje. De inhoud hiervan kan je exporteren of afdrukken (naar bv. PDF).
RSS
Op de hoogte blijven van nieuw toegevoegde publicaties binnen uw interessegebied? Dit kan door een RSS-feed (?) te maken van jouw zoekopdracht.
| [ meld een fout in dit record ] | mandje (0): toevoegen | toon |
![]() |
| De versiering van Vlaamse vissersschepen in de 19de en 20ste eeuw Van Beylen, J. (1975). De versiering van Vlaamse vissersschepen in de 19de en 20ste eeuw. Meded. Mar. Acad. Belg. = Comm. Acad. mar. Belg. XXIII: 149-189
In: Mededelingen van de Marine Academie van België = Communications de l'Académie de Marine de Belgique. Uitgeverij De Sikkel: Antwerpen. ISSN 0776-345X
|
| Beschikbaar in | Auteur |
| Trefwoorden |
Naslagwerken en hulpwetenschappen > Iconografie Oostende Sociale groepen > Vissers Marien/Kust |
| Auteur | Top | |
|
| Top | Auteur |
