Zoeken
Zoeken kan via de modus 'eenvoudig zoeken' (één veld) of uitgebreid via 'geavanceerd zoeken' (meerdere velden). Zo kan je bv. zoeken op een combinatie van een auteursnaam (auteur), een jaartal (jaar) en een documenttype.
Boekenmand
Nuttige resultaten kan je aanvinken en toevoegen aan een mandje. De inhoud hiervan kan je exporteren of afdrukken (naar bv. PDF).
RSS
Op de hoogte blijven van nieuw toegevoegde publicaties binnen uw interessegebied? Dit kan door een RSS-feed (?) te maken van jouw zoekopdracht.
nieuwe zoekopdracht
Inleiding numerieke modellen [PRESENTATIE]
Vanlede, J.; De Maerschalck, B. (2018). Inleiding numerieke modellen [PRESENTATIE]. Gepresenteerd op Infomarkt MOW 09/02/18. Waterbouwkundig Laboratorium: Antwerpen. 33 slides pp.
|
| Beschikbaar in | Auteurs |
|
Documenttype: Presentatie
|
| Abstract |
Het Waterbouwkundig Laboratorium ontwikkelt, beheert en gebruikt diverse numerieke modellen voor studies en operationeel gebruik. Deze modellen zijn een essentieel hulpmiddel voor het berekenen van waterstanden, stroming, sedimenttransport en morfologie, golfklimaat en overstromingsrisico's. In deze workshop krijg je aan de hand van enkele bestaande modellen een inleiding in de diverse types modellen, de ontwerpfilosofie en toepassingen. |
IMIS is ontwikkeld en wordt gehost door het VLIZ.