Zoeken
Zoeken kan via de modus 'eenvoudig zoeken' (één veld) of uitgebreid via 'geavanceerd zoeken' (meerdere velden). Zo kan je bv. zoeken op een combinatie van een auteursnaam (auteur), een jaartal (jaar) en een documenttype.
Boekenmand
Nuttige resultaten kan je aanvinken en toevoegen aan een mandje. De inhoud hiervan kan je exporteren of afdrukken (naar bv. PDF).
RSS
Op de hoogte blijven van nieuw toegevoegde publicaties binnen uw interessegebied? Dit kan door een RSS-feed (?) te maken van jouw zoekopdracht.
| [ meld een fout in dit record ] | mandje (0): toevoegen | toon |
![]() |
| De microflora van vis: Bruikbaarheid van het miniteksysteem als differentiatiemethode bij de bepaling van de bakteriële flora in paling Arts, A. (1982). De microflora van vis: Bruikbaarheid van het miniteksysteem als differentiatiemethode bij de bepaling van de bakteriële flora in paling. Ir Thesis. Hoger Technisch Instituut, Paramedisch Hoger Onderwijs, afdeling Dieetkunde: Oostende. 74 pp.
|
Thesis info:
|
| Beschikbaar in | Auteur |
| Documenttype: Doctoraat/Thesis/Eindwerk | |
| Auteur | Top | |
|
| Top | Auteur |
