Zoeken
Zoeken kan via de modus 'eenvoudig zoeken' (één veld) of uitgebreid via 'geavanceerd zoeken' (meerdere velden). Zo kan je bv. zoeken op een combinatie van een auteursnaam (auteur), een jaartal (jaar) en een documenttype.
Boekenmand
Nuttige resultaten kan je aanvinken en toevoegen aan een mandje. De inhoud hiervan kan je exporteren of afdrukken (naar bv. PDF).
RSS
Op de hoogte blijven van nieuw toegevoegde publicaties binnen uw interessegebied? Dit kan door een RSS-feed (?) te maken van jouw zoekopdracht.
| [ meld een fout in dit record ] | mandje (0): toevoegen | toon |
![]() |
| Accumulatie model voor zware metalen in de mossel Mytilus edulis. Een black-box model en een fysiologisch gestuurd model van Haren, R.J.F. (1989). Accumulatie model voor zware metalen in de mossel Mytilus edulis. Een black-box model en een fysiologisch gestuurd model. Notitie GWAO, 89.240. Ministerie van Verkeer en Waterstaat, Rijkswaterstaat, Dienst Getijdewateren (RWS, DGW): Den Haag. [diff. pag.] pp.
Deel van: Notitie GWAO. RWS,DGW, meer
|
| Beschikbaar in | Auteur |
| |
| Trefwoorden |
|
| Auteur | Top | |
|
| Abstract |
|
| Top | Auteur |
