Zoeken
Zoeken kan via de modus 'eenvoudig zoeken' (één veld) of uitgebreid via 'geavanceerd zoeken' (meerdere velden). Zo kan je bv. zoeken op een combinatie van een auteursnaam (auteur), een jaartal (jaar) en een documenttype.
Boekenmand
Nuttige resultaten kan je aanvinken en toevoegen aan een mandje. De inhoud hiervan kan je exporteren of afdrukken (naar bv. PDF).
RSS
Op de hoogte blijven van nieuw toegevoegde publicaties binnen uw interessegebied? Dit kan door een RSS-feed (?) te maken van jouw zoekopdracht.
nieuwe zoekopdracht
Over dolfijnen, de mens & de zee: Over dolfijnen en mensen... tussen hemel en aarde
Lippert, G.; Soreil, P.; Van Pelt, J. (1999). Over dolfijnen, de mens & de zee: Over dolfijnen en mensen... tussen hemel en aarde. Editions du Perron: Alleur-Liege. ISBN 90-5487-236-5. 184 pp.
|
| Auteurs | | Top |
- Lippert, G.
- Soreil, P.
- Von Der Becke, J.-P., illustrator
- Van Pelt, J.
|
|
|
| Abstract |
Dolfijnen, acrobaten van zeeën en oceanen. Je ziet ze altijd en overal, op de scheiding tussen hemel en aarde ... Waar komen ze vandaan? Wie zijn ze? Wat willen ze? Totaal onverwacht duiken ze op, op het ritme van een toevallige golf, achter een baai. Pijlsnel schieten ze door het water, net voor de boeg van een zeiljacht of een schip. Alsof ze de kapitein of de zeiler op hun reis even gezelschap willen houden. Zo’n ontmoetingen vergeet je nooit ... je kijkt er steeds naar uit! Waarom precies de dolfijn? Waarom hij en geen ander? Waarom is hij zo uit op vriendschap? De dolfijn, de mens en de zee ... Een schijnbaar onverstoorbare driehoeks-verhouding, een drieëenheid. Voor hoelang nog? Dit boek wil een antwoord geven op al deze vragen. De auteurs willen zo diep mogelijk doordringen in de wereld van de dolfijn, zonder "het onderste uit de kan te halen", zoals de vissers die met hun sleepnetten alle leven uit de zee halen. Want het leven is de zee, en de zee is het leven |
IMIS is ontwikkeld en wordt gehost door het VLIZ.