Over het archief
Het OWA, het open archief van het Waterbouwkundig Laboratorium heeft tot doel alle vrij toegankelijke onderzoeksresultaten van dit instituut in digitale vorm aan te bieden. Op die manier wil het de zichtbaarheid, verspreiding en gebruik van deze onderzoeksresultaten, alsook de wetenschappelijke communicatie maximaal bevorderen.
Dit archief wordt uitgebouwd en beheerd volgens de principes van de Open Access Movement, en het daaruit ontstane Open Archives Initiative.
Basisinformatie over ‘Open Access to scholarly information'.
| [ meld een fout in dit record ] | mandje (0): toevoegen | toon |
![]() |
| Toekomst voor de patrijs: Landen rond Noordzee bieden patrijs hoopvolle toekomst Verzelen, Y.; De Bruyn, L; Scheppers, T.; Van Colen, W.; Vanhuyse, K.; Verslyppe, K. (2020). Toekomst voor de patrijs: Landen rond Noordzee bieden patrijs hoopvolle toekomst, in: Mens en Vogel 58(2020)03. Mens en Vogel, 58(3): pp. 56-67
In: (2020). Mens en Vogel 58(2020)03. Mens en Vogel, 58(3). Vogelbescherming Vlaanderen: [s.l.]. 80 pp., meer
In: Mens en Vogel. Vogelbescherming Vlaanderen: Sint-Niklaas. ISSN 0770-1314, meer
|
| Beschikbaar in | Auteurs |
| Auteurs | Top | |
|
| Top | Auteurs |
