Over het archief
Het OWA, het open archief van het Waterbouwkundig Laboratorium heeft tot doel alle vrij toegankelijke onderzoeksresultaten van dit instituut in digitale vorm aan te bieden. Op die manier wil het de zichtbaarheid, verspreiding en gebruik van deze onderzoeksresultaten, alsook de wetenschappelijke communicatie maximaal bevorderen.
Dit archief wordt uitgebouwd en beheerd volgens de principes van de Open Access Movement, en het daaruit ontstane Open Archives Initiative.
Basisinformatie over ‘Open Access to scholarly information'.
| [ meld een fout in dit record ] | mandje (0): toevoegen | toon |
![]() |
| Onderzoek en Innovatie op het Waterbouwkundig Laboratorium: naar meer samenwerking Brouwers, B.; Deschamps, M.; Pereira, F.; Schramkowski, G.; Van Zwijnsvoorde, T.; Vanlede, J.; Verelst, K.; Verwaest, T.; Peeters, P. (2025). Onderzoek en Innovatie op het Waterbouwkundig Laboratorium: naar meer samenwerking. Versie 4.0. WL Nota's, 27. Waterbouwkundig Laboratorium: Antwerpen. V, 14 + 2 bijl. pp. https://dx.doi.org/10.48607/366
Deel van: WL Nota's. Waterbouwkundig Laboratorium: Antwerpen. , meer
|
| Beschikbaar in | Auteurs |
| |
| Trefwoorden |
Innovation Research |
| Author keywords |
|
| Auteurs | Top | |
| Abstract |
Dit rapport licht de principes en doelstellingen toe van O&I op WL. Naast bijdragen tot doorgedreven wetenschappelijke inzichten, kennisproducten en adviezen inzake rivieren, estuaria en kust, zal O&I op WL in samenwerking zijn. Hiertoe werd een focusdomein aangedreven onderzoeksagenda samengesteld die zich richt op de keuzes van het beleidsdomein Mobiliteit en Openbare Werken (MOW) en de focusdomeinen van WL alsook een op innovatie geïnspireerd raamwerk am middelen te prioriteren en beschikbaar te stellen. Deze 2e versie bevat naast een update van lopende O&O op WL tevens hoe bijgedragen wordt tot de bMOW-speerpunten. |
| Top | Auteurs |
