Over het archief
Het OWA, het open archief van het Waterbouwkundig Laboratorium heeft tot doel alle vrij toegankelijke onderzoeksresultaten van dit instituut in digitale vorm aan te bieden. Op die manier wil het de zichtbaarheid, verspreiding en gebruik van deze onderzoeksresultaten, alsook de wetenschappelijke communicatie maximaal bevorderen.
Dit archief wordt uitgebouwd en beheerd volgens de principes van de Open Access Movement, en het daaruit ontstane Open Archives Initiative.
Basisinformatie over ‘Open Access to scholarly information'.
| [ meld een fout in dit record ] | mandje (0): toevoegen | toon |
![]() |
| Les Diplazontinae (Hymenoptera Ichneumonidae) en Belgique et dans les régions limitrophes Thirion, C. (1994). Les Diplazontinae (Hymenoptera Ichneumonidae) en Belgique et dans les régions limitrophes. Notes fauniques de gembloux 29: 3-100
In: Notes fauniques de gembloux., meer
|
| Beschikbaar in | Auteur |
| Auteur | Top | |
|
| Top | Auteur |
